Wings for Life World Run o co w tym biega?

Skąd wziął się pomysł na ten bieg?

Z kosmicznego wydawałoby się założenia:  A co jeśli udałoby się poderwać do biegu cały świat? Wszystkich, wszędzie, tego samego dnia, o tej samej porze. Bieg na ogromną skalę, do końca którego wytrwa tylko jeden biegacz. Światowy bieg. Czy to możliwe?- Taki pomysł zrodził się w głowie Anity Gerhardter, CEO fundacji charytatywnej Wings for Life, której misją jest odnalezienie metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. Po dwóch latach planowania projekt Wings for Life World Run ujrzał światło dzienne, a do początkowej koncepcji wprowadzono dodatkową atrakcję w postaci Samochodów Pościgowych, które mijając zawodnika kończą jego wyścig.

Okazuje się, że tak. W tym roku mamy już 4 edycję tego globalnego ruchu. Wszyscy startują tego samego dnia, o tej samej porze na całym świecie. Jedyny bieg kiedy chcesz być ostatni na mecie 🙂

Zachęcam do zapoznania się ze stroną biegu—> http://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/

Po co to wszystko?

Bieg ma cel charytatywny. 100% środków pozyskanych z opłat startowych przeznaczane jest na badania nad urazami rdzenia kręgowego. Szczytny cel, niepowtarzalna formuła, to jest właśnie to co nadaje magii dla tego biegu.

Jak można wziąć udział?

Bieg rozgrywany jest w tym roku w 25 lokalizacjach na świecie. W Polsce tylko w Poznaniu, ja natomiast startuję w Bratysławie. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na udział w jednym z takich miejsce możesz pobrać aplikację, którą znajdziesz tutaj. Zarejestruj się w aplikacji i pobiegnij dla tych, którzy nie mogą. Gdziekolwiek będziesz 🙂
Przełóż o godzinkę, dwie, pięć, swoje niedzielne plany i biegnij aż wyprzedzi Cię wirtualny samochód 🙂

Twój Team

Całość możesz uatrakcyjnić sobie jeszcze przez założenie drużyny i rywalizację z sąsiadem, bratem, żoną, mężem czy innym miastem. Nie musisz grać indywidualnie, tym razem to też praca zespołowa. Także, zakładaj drużyny, zbieraj składy i do dzieła, masz 4 dni do startu!

Dołącz do drużyny Podlasia już teraz! W poniższym linku możesz to zrobić 🙂
—->Podlasie biega<—-Tutaj 🙂

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bieganie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *